,

Sünnipäeva õnnitluskaart

25,00 26,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas. 

Lilleline roosakvarts tooni toorikul õnnitluskaart. Kujundan kaardi ka seest, olen kogunud teile valiku kõige ilusamaid salme siia.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga või osta käest kätte!

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Sünnipäeva õnnitluskaart

Sünnipäeva õnnitluskaart on helesinistes ja heleroosades toonides käsitöökaart. Ilukaardid meisterdatud kaardil on naise kuju jalgrattal ja tekstiilist heleroosa ja helesinine lill, mõned valgest foamiranist lilled ning pisike puidust süda. Õnnitluskaart on küljelt roosa paelaga seotav ja kaardil on tekst Õnnesoovid.

Sünnipäeva õnnitluskaart

Antud sünnipäeva õnnitluskaart on sobilik kingitus säravale naisterahvale, kes armastab elus ilu näha. Kahepoolne käsitöökaart on metalset helesinist tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud foamiranist ja kangast lilli ning pisikesed südamed kaardi nurkadesse.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kileümbrisesse.

Meie meisterdatud kaartidele saab sisse kinnitada ka niinimetatud rahatasku. Kui soovite tähtpäevaks kinkida mõne rahatähe, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin/ei soovi rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi erilise taskuga, nimetus on meil talle lihtsalt selline antud, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv kartongist detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem lihtsalt ilus detail kaardi vasakul poolel. Teie poolt kaardile soovitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile, see paber on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Sünnipäevaks pastelne kaart

Tavaliselt on Ilukaardid meisterdatud kaardid 300g/m2 paksusega kartongist.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  esita tellimus lehelt. Selle stiiliga kaarte on veel pakkuda näiteks selline kaart.

Meie käsitöökaartide tellimused valmivad ligikaudu 3 kuni 5 päevaga, kuid erandkorras oleme kiirsoovidele vastu tulnud ka veel lühema ajaga. Seda kõike selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Aitäh, et meid kingid! Ilukaardid tehtud töödega saate tutvuda Ilukaardid Instagrami kontol.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv