,

Sünnipäevakaart

11,00 12,00 

Käsitöökaart on kohe olemas!

Valgel toorikul, rohke dekooriga.

TARNE 1-3 päeva pakiautomaadiga Itella, Omnivaga kuni 4 tööpäeva. Võimalik ka käest-kätte osta!

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Sünnipäevakaart

Sünnipäevakaart, mis ei ole Ilukaardid kaartidele üldse omane;) Tavaliselt on meie kaardid shabby chic stiilis ja pastelsed, aga see siin on väga särav ja julge kaart. Uhkelt rohkelt punaseid ja valgeid lilli täis.

Sünnipäevakaart lilledega

See sünnipäevakaart on valget tooni tugeval toorikul, foamist lumivalgete lilledega, sekka rohkelt punaseid roose, tekstiilist okstega. Kaardi all servas on eraldi detail tekstiga Õnnesoovid. Kahepoolne kaart on metalse ja õrnkuldselt särava pinnaga valget tooni 300g/m² paksusega kartongist. Kui teil on soov kaardile lisada vanus siis andke meile sellest tellides teda ja teeme teie soovi teoks.

Mõõtmed sel käsitöökaardil on 9,5cm x 19 cm. Käsitöökaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist ümbrisesse. Aga kui soovite kaarti kinkida ümbrikus, siis on meil ka see teile pakkuda, kaardiga imeliselt kokku sobiva ümbriku leiate siit.

Soovi korral saame kinnitada käsitöökaardile raha kinkimiseks tasku. Kui teil on soov hällipäevaks üle anda paberraha, siis sellele mõeldes oleme valmis pakkuma valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut, valige teiel sobiv variant antud rippmenüüst.  Aga tegelikult ei ole muidugi tegemist mingi taskuga, panime talle sellise nime lihtsalt, tegelikult on tegemist ikka ilusa pitsilise kaardiga kokku sobiva vahedetailiga, kuhu vahele saab panna rahatähde ja hiljem kui rahatähed on vahelt ära võetud on tegemist lihtsalt ilusa detailiga käsitöökaardi küljes. Ilukaardid e-poest kaarti tellides on tekst kaardi sisse alati kaardi hinnas sees. Teie soovitud teksti paigutame kaardi parempoolsele siseküljele. Selleks, et teil oleks teksti valikut lihtsam teha oleme kogunud valiku õnnitluskaartide luuletusi siia.

Sünnipäevakaardid rohke dekooriga

Meie käsitöökaardid on reeglina valget või roosakvartsi tooni toorikul, mõned ka sinised ja mustad, kuid kui Teil meeldiks mõni hoopis teine värv, siis on Teil alati võimalus selline teie soovidele vastav kaart meilt tellida, kirjutades näiteks meile oma soovist Esita tellimus vormil või võttes ühendust Facebooki või Instagrami konto kaudu.

Käsitöökaarte teha on suur nauding, kuid see võtab aega ja reeglina valmivad meie kaartide tellimused ligikaudu 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid erandkorras võtame kogu jõu kokku ja leiame aja, et varem teie kaart valmis teha. Mõtleme alati sellele, ets aaksite just sellise kaardi, mis vastb teie soovidele, seega olge alga alati julge ja oma soovides võiamlikult täpne.Teame ise ka kui hea meel on kinkida just selline kaart, mis obiks kaardisaajaga nagu sukk ja saabas. Ilukaardid käsitöökaardid valmivad Eestimaa imeilusa looduse keskel, kus inspiratsiooni on igast aknast välja vaadates. Kui sind huvitab, kus neid kaarte valmistatakse, siis piilu Instagrami 

Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on teile vaatamiseks Ilukaardid Instagrami kontol. Aitäh, et meid kingid!

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv