,

Torditopper – Hüvasti lasteaed

8,00 

3-kihiline torditopper, 3D efektiga, tagumine heleroosa metalse säraga kartong on kinnitatud mahulise teibiga, et saavutada ruumilisus, glitterroosa teksti taga on veel omakorda säraga valge taust.

Torditopper Hüvasti lasteaed

Torditopper Hüvasti lasteaed on uhke kaunistus Sinu lapse või kingisaaja lasteaia lõpupeo tordil, koogil või lillekimbus. Lasteaia lõpupidu on ühe väikese inimese suur eluhetk, mil muutub nii palju, see päev on vaja eriliseks muuta!

See armas torditopper annab Sinu lapse lasteaia lõpu tordile või koogile viimase lihvi. Topper on pastelsetes toonides, kolme kihiline, kasutatud on heleroosat metalse läikega kartongi, valget õrtna säraga natuke õhemat karatongi ja glitter roosat mittepudenevat kartongi. 3D efekti loomiseks on erinevate kihtide vahel kasutatud mahulist teipi. Mahuline teip on eriti tugeva liimiga ja kinnitub kindlalt.

Torditopper Hüvasti lasteaed glitter tekstiga

Antud torditopper on säravatest kartongidest eriti uhke glitter tekstoiga, mis sätendab ja särab eriti uhkelt.

Topperi laius on ca 15 cm, kõrgus ca 10 cm. Kõik Ilukaardid torditopperid on pakendatud üleandmiseks kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Võib-olla on just see glitterpaberist torditopper see puuduv särav kaunistus tähtsas pidupäevas!

Koogitopper Hüvasti lasteaed glitter tekstiga naturaalsest puidust pulgaga.

Klassikalised käsitööna valminud topperid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist, ning 200-250g/m2 mittepudenevast glitterkartongist. Topper seisab naturaalsest puidust pulga otsas, mille koogi või tordi poolne ots on teravatipuline ja  hõlpsasti lühemaks lõigatav. Tegemist on eriti kergete topperitega ja ei pea karyma, et vajub tordil või koogil külili. Samuti on tegemist eriti kvaliteetse glitterkartongiga, mille lõikeservad on muudetud pudenemiskindlateks.

Kui Te vajate veel oma pidudele torditoppereid, siis on Teil suurepärane võimalus vastav topper tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehel.

Tavaliselt valmivad meie käsitöötopperite tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise topperi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui topper on just selline, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud torditopperid on ainulaadsed. Aitäh, et Sa meid usaldad. Päikest Sulle!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv